Антикварня ШПИНДЕЛЬ у Івано-Франківську ресторан у івано-франківську, ресторани франківська, кав’ярня франківськ, ексклюзивні заклади

Гостинно запрошуємо жителів та гостей міста в перший антикварний ресторан м.Івано-Франківська. До вашої уваги унікальний старовинний інтер’єр та автентична кухня! Зайдіть в історію! Відчуйте смак минулого!

Ресторан «Шпиндель» чекає на Вас!

Антикварня «ШпиндеL’» — це не тільки місце, де зібрані унікальні речі та предмети інтер’єру, а це, перш за все — заклад харчування, де ви можете смачно поїсти в приємній домашній атмосфері.

Аналогів подібного закладу немає в Україні, адже тут все просякнуте духом антикваріату. Інтер’єр прикрашають тільки оригінальні антикварні речі: 62 годинники та 17 барометрів, антикварні шафи та 100-річна барна стійка, касовий апарат 1895 року та старовинні картини. А у вільну хвилинку гості можуть насолодитись звучанням вінтажного музичного автомату Jukebox, який відтворює вінілові платівки, чи випробувати долю на механічному гральному автоматі «Однорукий бандит», який був випущений ще в далекому 1962 році.

Окремої уваги заслуговує куточок старого Станиславова. Унікальна діарама, що складається з багатьох сюжетних композицій, кожний елемент якої був ретельно продуманий, та відтворює типове життя городян нашого міста початку ХХ ст. в районі сучасної площі Міцкевича. Найбільша в області колекція алкогольних напоїв та цигарок радянської доби поверне вас у недалеке минуле. А смачні страви, приготовлені за стародавніми рецептами, ви можете скуштувати зі столових приборів часів наших прадідів. І не відмовте собі в задоволенні випити філіжанку запашної кави, звареній у найстарішій кавоварці міста!